Obsługa klienta - Konsultant telesprzedaży

Dodaj do listy obserwowanych
Opublikowano Wrzesień 12, 2021
Opublikowany przez Telerank Sp. z o. o
Wyświetlone 25 razy
#295
Do negocjacji

Opis przedmiotu

Telerank Sp. z o. o. zatrudni pracowników na stanowisku

Konsultant telesprzedaży
Miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:

•kontakt z Klientami firmy,
•weryfikacja potrzeb Klienta po analizie formularzy kontaktowych,
•przedstawianie produktów telekomunikacyjnych,
•udzielanie Klientom informacji o aktualnych ofertach,
•dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:
•możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + prowizja,
•pracę w stałych godzinach 10.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku.

CV (wraz z klauzulą o udostępnianiu danych osobowych) oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.telerank@gmail.com

Lokalizacja

Kraj
Polska
Województwo
łódzkie
Miasto
Kutno

Inne informacje

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest