Produkcja - LIDER LINII PAKUJĄCEJ w Strykowie

Dodaj do listy obserwowanych
Opublikowano Marzec 13, 2021
Zmodyfikowano Marzec 13, 2021
Opublikowany przez Gość
Wyświetlone 52 razy
#249
Do negocjacji

Opis przedmiotu

LIDER LINII PAKUJĄCEJ w Strykowie / Sosnowcu Pieńkach

Twoje zadania:
•Koordynowanie i nadzorowanie zespołu produkcyjnego (linii ok.10-12 osób) oraz pracy maszyny
•Kontrolowanie jakości wyrobów gotowych
•Bieżąca kontrola prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego
•Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów i pracy maszyn oraz bezpieczeństwa

Wymagania:
•Wykształcenie minimum średnie
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
•Umiejętność rozliczania produkcji mile widziana
•Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
•Umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
•Bezpłatny transport do/z pracy dla pracowników
•Darmowy pakiet medyczny Enel-med
•Atrakcyjny pakiet socjalny

TRUVANT EUROPE Sp. z o.o. to amerykański koncern na rynku Polskim firma istnieje od ponad 14 lat.
Zobacz więcej na: https://truvant.com.pl/
Oferta jest skierowana także do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Lokalizacja

Kraj
Polska
Województwo
łódzkie
Miasto
Stryków

Inne informacje

Telefon: 42 280 98 00
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest