Produkcja - Pracownik produkcji

Dodaj do listy obserwowanych
Opublikowano Kwiecień 1, 2020
Opublikowany przez AnimexK4
Wyświetlone 246 razy
#9
Do negocjacji

Opis przedmiotu

Animex Kutno Sp. z o. o. Oddział K4 w Kutnie zatrudni:

PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO

Główne zadania:
• praca na działach produkcyjnych
• wdrażanie nowych rozwiązań ,
• sporządzanie dokumentacji.

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu wewnętrznego w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• szkolenia.

Prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
Animex.Rekrutacja@animex.pl.

Proszę o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Kraj
Polska
Województwo
łódzkie
Miasto
Kutno
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest